Infrapanely a jejich vliv na naše zdraví

Zdraví díky infrapanelům

Infra topné panely jsou naprosto ideální do domácnosti alergiků, neboť při vytápění infrapanely nedochází k víření vzduchu jako tomu bývá například u přímotopů či jiných druhů vytápění.

Infrapanely ale mají také další širokou škálu pozitivních zdravotních účinků.
Od uvolnění svalstva až po zlepšení regenerace či prokysličení a výživu tkáně.
Při využívání infrasaun, které pracují též na principu šíření infrazáření, se dokonce hovoří o velmi pozitvním vlivu na psychiku.
Teplo produkované infrazážením má totiž uklidnující účinky, což přispívá k odstranění zánětlivých procesů a celkovému uvolnění těla i mysli.

Nakonec se při vytápění infrapanely také vyhnete nepříjemnému pocitu těžkého vzduchu, který je často znatelný z běžného ústředního topení.


Víte že infrapanely zamezují tvorbě plísní?


Infra vytápění má také velmi příznivý vliv na okolní stěny, kdy odrážením infračervených paprsků od okolních předmětů, dochází k vysoušení zdiva a zamezení tak tvorbě plísní.
Z těchto důvodů se naše topné panely často umísťují naproti zdem, které mají tendenci podléhat těmto nepříznivým přírodním vlivům.
I díky Vaším referencím se často dozvídáme, že výsledky takovýchto řešení jsou opravdu velmi znatelné.

Naše české infrapanely je možné snadno nainstalovat do jakékoliv Vámi vybrané místnosti a jeho účinky lze pocítit ihned po zapnutí.Relaxační topný obraz ZEN                                   kaminkovesrdce1.jpg